makrepa - malování - nátěry - nástřiky
NABÍDKA SLUŽEB

Naše služby poskytujeme v lokalitách Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová a okolí.

MALOVÁNÍ POKOJŮ

Malujeme byty, domy, nebytové prostory čistou technologií, malování interiéru na klíč. Ušetříme Vám čas, peníze a stres. Provádíme škrábání starých nátěrů či stahování tapet, přípravné práce, úpravu podkladu sádrováním a tmelením, zakrývání nábytku, popřípadě jeho přesun a hrubý úklid.

NATĚRAČSKÉ PRÁCE

Natíráme dveře, zárubně, radiátory, podlahy, provádíme nátěry ocelových a dřevěných konstrukcí, nátěry fasád, vrat, plotů, střech, atd.

NÁSTŘIKY, NÁSTŘIKY BYTOVÝCH JADER APLIKACÍ MRAMORAN ORIGINÁL

Specializujeme se taky na úpravu bytových, umakartových jader dekorativními nástřiky Mramoran, Gotele. Máme dlouholeté zkušenosti s těmito úpravami. Změníme Vám jádro k nepoznáni a ještě spoustu peněz ušetříte. Samozřejmostí je i bezplatná konzultace u Vás doma.

Tyto nástřiky jsou taky vhodné nejen na jádra, ale též na stěny, dveře, kuchyňské linky, vestavěné skříně, nebo staré obklady, apod.


 

Působíme v celém Moravskoslezském kraji. Ve městech Ostrava, Opava, Hlučín, Havířov, Orlová, Karviná, Bohumín, Bílovec, Kravaře a Frýdek Místek s dopravou v ceně zakázky.

[O nás]  [Zpět]


 
All rights reserved ©2021 Bikocom and makrepa - malování - nátěry - nástřiky

Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
O NÁS NABÍDKA SLUŽEB STŘÍKANÉ
TECHNOLOGIE
PROVENCE
STYLE
CENÍK FOTOGALERIE REFERENCE
NAPSALI O NÁS
KONTAKTY A MAPA


PROČ MALOVAT PRÁVĚ S NÁMI?

SERVIS DO 24 H
Volejte 7 dní v týdnu. Přijedeme za Vámi, poradíme s barevným řešením, upřesníme detaily prací a nezávazně navrhneme cenu.
PŘESNÁ KALKULACE
Garance domluvené ceny. Vždy určíme přesnou konečnou cenu, která platí, žádné doplatky, navyšování, žádné vícepráce.
HRUBÝ ÚKLID ZDARMA
Uklidit po sobě po práci je pro nás už samozřejmostí. Pro Vás to znamená, že odpadne starost s úklidem.
ODBORNÉ PORADENSTVÍ
Nemůžete se rozhodnout, jakou barvu zvolit do dětského, nebo obývacího pokoje, nebo jaký materiál použít ? Rádi Vám pomůžeme a poradíme jak si vybrat.