Základní informaceSortimentSlužbyCertifikátyKe staženíReferenceKontakty a mapa

Nyní máme zavřeno

HLAVNÍ STRÁNKA

Naše společnost je dodavatelem generátorů ozonu, které se používají především ke zbavení zápachu, dezodorizaci místností a dezinfekci včetně klimatizací. Ozon nezanechává škodlivé látky, pouze se rozkládá na kyslík. Každé z dodávaných zařízení je vyrobeno se zájmem a péčí o ty nejmenší detaily tak, aby jeho obsluha byla jednoduchá a provoz byl bezproblémový.

Naše nabídka zahrnuje generátory, které produkují z okolního vzduchu od 1 g do 20 g ozonu za hodinu. Dodáváme také zařízení s vestavěným čidlem i destruktorem ozonu, což znamená, že činnost stroje se děje zcela automaticky a bezpečně. Široká škála výrobků vám umožní vybrat si generátor přesně podle vašich potřeb.

Zařízení využívá nejnovější technologii korónového výboje (mega plazma), který vede k dosažení vysoké koncentrace ozonu v krátké době, což umožňuje práci stroje i v obtížných podmínkách. Použití ventilátorů s velkým proudem vzduchu zabezpečuje rychlé a rovnoměrné rozložení ozonu v místnosti a není tak nutné používat další podpůrná dmychadla. V námi dodávaných zařízeních jsou použity pouze komponenty od renomovaných společností, jako Ebm Papst (ventilátory), Saia-Burgess, Rafi atd... Generátory jsou schopné i NON STOP provozu.

POUŽITÍ GENERÁTORŮ OZONU

Odstranění nepříjemných pachů. Ozon trvale odstraní všechny nežádoucí pachy, které pronikly do zdí, nábytku, koberců, čalounění, interiéru auta, atd. Rychle a efektivně osvěžuje hotelové pokoje, restaurace, konferenční místnosti, atd. Zařízení se také používají pro náročné práce jako jsou například odstranění zápachu po požárech, zadýmení nebo povodních.
Generátory lze s úspěchem použít i v dopravě (vlaky, autobusy), kde se takto lze zbavit zápachu z dlouholetého používání vozidel.

Účinně neutralizuje pachy způsobené:

  • kouřením, požáry, povodněmi
  • vařením
  • malováním, renovacemi
  • rozkládajícím se mrtvým tělem
  • rozlitím různých substancí
Přehrajte si náš rozhlasový, reklamní spot

RYCHLÁ NABÍDKAVyužijte výhod, které naše firma nabízí jako partnerská společnost projektu LYONESS.
Více zde...

 
[Zpět]
 

 

All rights reserved. ©2013 Grattis sro. and Bikocom
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny
Využijte naše zaváděcí ceny